OSTEOPATH.RO

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dedicat osteopatilor si celor ce au nevoie de noi. Munca osteopatului consta in indepartarea disfunctiilor si readucerea organismului la o stare normala.


    REGULI DE UTILIZARE A FORUMULUI

    avatar
    Admin
    Admin


    Mesaje : 11
    Data de înscriere : 16/11/2016

    REGULI DE UTILIZARE A FORUMULUI Empty REGULI DE UTILIZARE A FORUMULUI

    Mesaj Scris de Admin Mier Noi 16, 2016 7:52 am

    Regulile de folosire ale unui forum sunt foarte simple. Se apeleaza la bunul simt al
    user-ului. Pe un forum nu este permisa folosirea cuvintelor obscene sau tonul ironic
    cu un utilizator mai neinitiat. User-ul trebuie in cadrul unui subiect de discutie
    sa stea cat mai "on topic". Eg: daca la o sectiune se discuta problemele legate de
    site-ul unui user, alt utilizator nu ar trebui sa ridice probleme legate de pagina
    personala. Daca vrei sa faci o remarca care nu are legatura cu subiectul de discutie
    respectiv atunci raspunsul tau ar trebui sa inceapa cu "off topic" sau mai simplu "
    in afara subiectului de discutie".


    Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Noi 16, 2016 7:53 am, editata de 1 ori (Motiv : Forumul este un loc in care poti sa cunosti oamnei care au aceleasi pasiuni ca si tine.)

      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 8:19 am